Korumalı: Emlak Haberleri

Pitoreks Kentler Ve İnsan

Pitoresk kentler, mimari güzelliğinin yanında göze hoş gelen renklerle bezenmiş, kent planlaması neredeyse kusursuz denilecek derecede etkileyici, bir ressamın fırçasından tuvale aktarılacak kadar hoş görünüşü olan kentleri tarif eden, fransızcadan dilimize geçmiş mimari deyim.

İnsan bedeni yeme-içme ve spor gibi faaliyetler yolu ile gelişir. İnsan ruhu ise tabiatta ve çevresindeki güzellikler başta olmak üzere, sanatın her dalını kapsayan kültürel faaliyetin yanı sıra gezdiği sahil şeridi,sakin doğa ortamı ile derinleşir ve zenginleşir. Bedensel zindelik ile birleşen kültürel dinginlik iş ve sosyal yaşamda bireyleri daha başarılı kılar.

Ev almak pek çok insan için oldukça çetrefilli bir süreçtir. Bir süre sonra evi aldığınız çevreye olan ilginiz hangi düzeyde kalacak ya da komşularınız sizi rahatsız edecek bir yaşam biçimine mi sahip?

İşte ev alırken ilk düşünülmesi gerekli olan şeyler bunlardır.

www.emlakexperim.com olarak size tavsiyemiz ev almaya karar verdiğinizde önce ruh dünyanızı ve ilgi alanlarınıza dair bir çerçeve oluşturmanız yönündedir. Bir emlağı mülk olarak değerli kılan şey zemin sağlamlığı ve mimari açıdan taşıdığı özelliklerdir. Ve hemen bunlardan sonra gelen şey ise içinde yaşamınızı sürdürdüğünüz toplu konutun sakinlerinin ortak yaşamı paylaşma ve bu ortak yaşamın sorumluluklarını taşıma konusunda ne derece kaygı taşıdıklarıdır.

Çağımız internet ve dijital teknolojiler çağıdır. Bu çağın insanlara sağladığı en büyük avantaj ise aldatıldığını kandırıldığını sosyal medya aracılığıyla tüm dünyaya duyurabilme olanağıdır.

biz www.emlakexperim.com olarak müşterilerimize: sadece onları mutlu edecek bir çevrenin değil!

Ya da yeterlilik belgesi taşıyan mühendislik bilgisi ile inşa edilmiş bir toprak bina bütünlüğü değil!

Güvenli ve uyumlu komşularla mutlu bir hayat sürmelerini sağlayacak sorumluluğu taşıdığımızı da ciddiyete dayalı emlak eksperi sorumluluğumuzla duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.