Yorum yapılmamış

Küçük Alanınızı Büyük Hissettirecek 3 Tasarım Hilesi

Evinizde ne yapacağınızdan emin olmadığınız küçük bir alan mı var? Yoksa daracık daireniz sizi mobilya düzenlemelerinizde yaratıcı olmaya mı zorluyor? Yalnız değilsin.

Hayatınızı düzene sokacak ve alanınızı en üst düzeye çıkaracak akıllı çözümlerle küçük odanızı veya yaşam alanınızı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin.

       1. Doğru Boyama Seçenekleri

Doğru boya rengini seçmek, anında daha fazla alan izlenimi verebilir. Beyaz, krem ​​ve açık gri gibi geleneksel nötrler , odayı daha parlak ve daha geniş hissettiren temiz ve modern bir görünüm sağladıkları için harika seçimlerdir.

Küçük alanınıza boya eklemek, hedeflediğiniz efekti hem hızlı hem de uygun maliyetle elde etmenize yardımcı olacaktır.

      2. Bilgili Depolama

Dar alanlar genellikle büyük bir depolama alanı sağlamaz. Ancak yaratıcı ve esnek depolama çözümlerini birleştirerek, dağınıklığı gözden uzak tutabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında tutabilirsiniz.

Mutfak, akıllı depolama çözümlerini uygulamak için harika bir yerdir:

  • Katlanabilir eşyalar ve kiler ile ayarlanabilir bir pişirme alanı oluşturun.
  • Dolaplarınızın altına baharat veya şarap kadehi asın.
  • Folyo ve temizlik malzemelerini düzgün bir şekilde gözden uzak tutmak için tutucular dolap kapılarının arkasına takın.

     3. Çok Görevli Mobilya

Sınırlı taban alanınız olduğunda, mobilyalarınızın çift görevli çalışmasını sağlamak önemlidir. Gizli saklama alanı ve birden çok işlevi olan parçaları veya kullanılmadığında sıkıştırıp saklayabileceğiniz mobilyalar seçin.

Yatak odanıza şifonyer yerleştiremiyorsanız, giysiler ve ekstra çarşaflar için yatağın altına çekmeceler veya sandıklar kullanmayı deneyin.

Yorumlar (0)