No Comments

Satın Alacağınız Konutun Özellikleri Nasıl Olmalı?

Yüklü miktarda para ödeyeceğiniz belki de ömrünüzün çok önemli yıllarını geçirebileceğiniz bir ev satın alırken ister istemez düşünüyoruz. Bazıları hayatında belki en fazla bir ya da iki kez ev satın alabiliyor. Bu yüzden alacağınız konutun tüm özelliklerini iyice kıyaslamanız lazım. Hele ki konut kredisi kullanacaksanız ve uzun vadeli borç yükü altına girecekseniz dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılar var. Konut satın almadan önce vereceğimiz detaylara dikkat edip tercihlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Read more

No Comments

Mutfak Tasarımı Nasıl Olmalı?

Mutfak tasarımları, kullanım açısından doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu nedenle ev içi dekorasyon ve çalışma düzenine dikkat edilmeli ve çalışmalarda mutfak tasarımı konusunda ekstra bir özen sarf edilmelidir. Mutfak ev içerisinde en sık kullanılan alanlardan biri olduğu için tasarımlara daha fazla dikkat edilmelidir. “Mutfak tasarımı nasıl olmalı?” sorusu burada kilit bir soru olarak sorulmaktadır. Bu nedenle mutfak içi için belirli altın kuralları bilinmesi ve mutfak tasarımlarının doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Mutfak tasarımı nasıl olmalı ve neler yapılmalı gibi sorular bu noktada en önemlilerindendir.

Read more

No Comments

Ev Dekorasyon Fikirleri

Evimizin dekorasyonu kendimize has zevklerimizi ve tasarım fikirlerimizi ortaya çıkaran bir sergi alanı gibidir ve doğal olarak insanların evimizi beğenmesini arzu ederiz. Mükemmel, güzel, muhteşem evlere sahip olmak isteriz.Bir evin dekorasyonu bizlere evin sahipleri hakkında fikir verebilmektedir, bu nedenle evimizi dekore ederken kendi beğenilerimizi mümkün olduğunca yansıtmak gerekmektedir. Ayrıca her odaya uygulanacak olan dekorasyon fikirlerini evde kalacak diğer kişilerin de mükemmel bulması gerekmektedir.. Bu durum evin dekorasyonu sırasında stresli ve zor bir dönem geçirmemize neden olabilir. İhtiyacımız olan fikir ve ilhamı bulabilme, bunu kendi zevkimize adapte etme süreci, belirlediğimiz bütçe, evin tüm sakinlerinin dekorasyondan memnun kalabilmesi zor bir durumdur.. Bu süreci en iyi şekilde geçirebilmek için atılabilecek doğru adım ise bize hitap eden fikirlere kolayca ulaşabileceğimiz ve gerekirse yardım alabileceğimiz bir platform bulmaktır.

Read more

No Comments

Küçük Alanınızı Büyük Hissettirecek 3 Tasarım Hilesi

Evinizde ne yapacağınızdan emin olmadığınız küçük bir alan mı var? Yoksa daracık daireniz sizi mobilya düzenlemelerinizde yaratıcı olmaya mı zorluyor? Yalnız değilsin.

Hayatınızı düzene sokacak ve alanınızı en üst düzeye çıkaracak akıllı çözümlerle küçük odanızı veya yaşam alanınızı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin.

Read more

No Comments

Evde Home Office Çalışmanın 5 Kolay Yolu

       1.Alanınıza Bağlı Kalın

Ev ofisi olmayan bizler için evden çalışma rutinleri kolayca raydan çıkabilir. Mutfağınızdaki fatura ödeme alanı bu yer olsa bile, iş için bir alan belirlemek, rutininizde kalmanın ve kendinizi iş zihniyetine sokmanın bir yoludur. Hangi noktayı seçerseniz seçin, sadece özel ve işlevsel bir çalışma alanı gibi hissettiğinizden emin olun. Bu, yeterli aydınlatma, rahat bir sandalye – zorlanmadan yazmak için doğru yükseklik – fişler veya kablolarla uğraşmak zorunda kalmadan görüntülü arama yapmanıza ve masanızda ve masanızda genel bir dağınıklık olmaması anlamına gelen kusursuz bir teknik kurulum anlamına gelir.

Read more

No Comments

İstanbul’daki Güncel Satılık İlanlar

Herkes tarafından yanlış bilenen “Konstantinopolis” olan ama aslında ilk ismi : “Byzantion”olan ve ismini  Kral Byzas’tan alan İstanbul; yüzyıllaraca  yıl bu isimle bilinir. Bu adlar tarihsel sırayla, Byzantion, Augusta Antonina, Nova Roma, Konstantinopolis, Konstantiniyye ve bugünkü İstanbul adlarıdır.

Read more

No Comments

Charming Kitchens

Evde daha fazla zaman geçirmek, ebeveynlere çocuklarıyla daha fazla zaman geçirme fırsatı verdi. Mutfak, tüm ailenin yeni tarifler denemek, lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak ve birbirleriyle birlikte olmak için bir araya geldiği evin kalbidir. İngiltere ve denizaşırı ülkelerde piyasadaki en iyi aile mutfaklarını ortaya çıkarıyoruz.
Read more