HAYALİNİZDEKİ EVİ BULUN!

EMLAK KONUT GYO KONUT PROJELERİ VE FİYATLARI İLE İLGİLİ ARADIĞINIZ TÜM İLANLAR, ÇOK BİLGİLİ EMLAK SİTESİ KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN.

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ, ALICI ADINA MÜLK SATIN ALIMINI ARAMA, DEĞERLENDİRME VE MÜZAKERE ETME KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ LİSANSLI PROFESYONELLERDİR. MÜLK SATIŞI VEYA YATIRIM AMAÇLI MÜLKÜNÜZÜ SATIŞ İÇİN HAZIRLAMAYA VE SATIŞ FİYATINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARMAK İÇİN ÇALIŞMAYA İLİŞKİN BİLGİLER, İPUÇLARI VE NASIL YAPILIR KILAVUZLARI.
مستشار عقارات اليونان
Sorumlu Emlak Danışmanı

Neriman Henden Ekmekçi

0532 419 63 28 Read more
المستشار العقاري

Ebru Erdemir

0532 689 63 28 Read more
المستشار العقاري

Erdal Zengin

0532 742 23 82 Read more

EMLAK HABERLERİ

Balon Ödemesi Nedir
Balon Ödemesi Nedir   Tanım: Balon ödemesi, bir krediye, ipoteğe veya ticari bir krediye iliştirilen toplu ödemedir. Bu ödeme genellikle kredi döneminin sonuna doğru yapılır.
Read more
Cebri Satış Nedir?
Cebri Satış Nedir? Cebri satış, kendi istekleriyle borçlarını ödemeyen borçluların, borçlarını devlet kuvveti ile ödemelerinin sağlanması; ilgili icra dairelerinin, gereğinde zor kullanarak, borçluyu borcunu ödemeye…
Read more
Depozito Nedir?
Depozito Nedir? Ev ya da işyeri kiralamak için uzun süren bir araştırma gerekir. Beklentileri karşılayan ve kriterlere uygun bir ev bulunduğunda sıra onu kiralamak için…
Read more