Korumalı: Emlak Haberleri

Anadolu yakası dev projelerle uçuşta

Coldwell Banker Ant ofisi olarak hizmet vermeye başlayan sektörün tecrübeli ismi Ergün Yenen, “Dev projeler Anadolu Yakası’nı uçuruyor” dedi.

Gayrimenkul sektörünün 20 yıllık tecrübesiyle danışmanlıkta güvenilir ismi Ergün Yenen, artık Coldwell Banker Ant ofisi ile Kızıltoprak/İstanbul’da hizmet verecek.

Coldwell Banker Ant olarak, dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker Türkiye çatısı altında hizmet vermekten mutluluk duyduklarını belirten tecrübeli isim CB Ant Kurucusu ve CEO’su Ergün Yenen, Türkiye’de yeni emlak yasası ile birlikte gayrimenkul danışmanlığına olan ilginin katlanarak artacağına dikkat çekerek, “Coldwell Banker Türkiye olarak sektörümüzde dünya ortalamasının üzerinde büyüyoruz. Tecrübe, kurumsal hizmet ve eğitim denince ilk sırada Coldwell Banker geliyor. Sektörde uzun yıllardır birlikte yol aldığımız profesyonellerle aynı çatı altında en iyi hizmeti vermek üzere çalışacağız. Coldwell Banker Ant olarak sektöre eğitimli gayrimenkul danışmanlarını kazandıracağız. Coldwell Banker’da olmamızın en önemli nedeni eğitime verilen önceliktir. Bu hassasiyet bize danışanlara verdiğimiz önemin göstergesidir. Gayrimenkul danışmanlığında her konseptin özel eğitimi vardır. Bu eğitimi vermek bizim için önemlidir. CB Ant olarak yenilikçi bir anlayışla ilerleyeceğiz. Ofislerimizi Türkiye genelinde farklı lokasyonlarda büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

DEV PROJELER ANADOLU YAKASI’NI UÇURUYOR
Ergün Yenen, “Deprem ve tsunamiden etkilenmeyecek, üstün güvenlik özellikleriyle sığınak olarak da kullanılabilecek Avrasya Tüneli, şehrin iki yakasındaki giriş ve çıkışlarına yakın bölgelerdeki gayrimenkul ürünlerinin de fiyatını artırdı. Kızıltoprak, Bağdat Caddesi başta olmak üzere Anadolu Yakası’nda da primlenme oranı hızla arttı. Ulaşım projeleri konut fiyatlarını her zaman artırır. Özellikle “mega” olarak tabir edilen Avrasya tüneli gibi projelerin bölgelerindeki evlere değer kazandırdı. 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi ile birlikte Anadolu Yakası’nda emlak fiyatları tarihin en yüksek seviyesini görecektir” dedi.

Emlak experim.com çalışanları uzun yıllara dayanan emlak eksperi deneyimleri ile sizlere hizmet etmekten onur duyar…