Yorum yapılmamış

Büyüleyici Mutfaklar

Evde daha fazla zaman geçirmek, ebeveynlere çocuklarıyla daha fazla zaman geçirme fırsatı verdi. Mutfak, tüm ailenin yeni tarifler denemek, lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak ve birbirleriyle birlikte olmak için bir araya geldiği evin kalbidir. İngiltere ve denizaşırı ülkelerde piyasadaki en iyi aile mutfaklarını ortaya çıkarıyoruz.

Bu etkileyici Viktorya dönemi rezidansı, ahşap brülörler ve Fransız Meşe kaplı zeminlerle tamamlanan önemli açık plan mutfak ve yaşam alanı gibi karakteristik dönem özelliklerini kusursuz modern yüzeylerle kusursuz bir şekilde harmanlamaktadır.

İyi donanımlı mutfak, bir Rangemaster, ada kahvaltı barı, entegre şarap soğutucusu ve bitişik aydınlık ve havadar malzeme odasından oluşmaktadır.

Bu muhteşem çağdaş villa, çamaşır odası içeren tam donanımlı modern bir mutfak ve şömineli ve zemin kattaki tavandan tabana pencerelerden kesintisiz manzaralar sunan muhteşem bir ana resepsiyon odası içeren üç kata yayılmıştır.

Parque Palmela’nın yanında yer alan bu olağanüstü ev, plaja, mağazalara ve yerel ulaşım araçlarına sadece kısa bir yürüyüş mesafesindeki okyanusun nefes kesen manzaralarına sahiptir.

Stoneybrook sofistike bir müstakil konuttur, dört resepsiyon odasına ev sahipliği yapar, yukarıda müstakil bir stüdyo alanı bulunan müstakil üçlü garaj, bir yüzme havuzu kompleksi ve her odadan inanılmaz manzaralar.

Bu muhteşem binicilik arazisi, duvarlı bahçeler, bir göl ve ahırların bulunduğu 30 dönümlük Derbyshire Dales arazisinde yer almaktadır.

Yorumlar (0)